Belediye Birimine Memur Alımı Yapılacak

Belediye birimine kadrolu memur alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Evreşe Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet memur alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2020, 09:50 30.10.2020, 11:45
Belediye Birimine Memur Alımı Yapılacak

Belediye Birimine Memur Alımı Yapılacak

Belediye birimine kadrolu memur alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Evreşe Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet memur alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Evreşe belediyesi başkanlığı memur alımı ilanı son başvuru tarihi başvuru tarihi 01.11.2020 olarak açıklandı.

Evreşe belediyesi başkanlığı memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişiler belgelerini; Elektronik ortamda, http://www.evrese.bel.tr/ internet adresine Şahsen ya da taahhütlü posta yolu ile Evreşe Belediyesine başvuru işlemlerini yapabilirler.

Başvuracak olan adaylar Başvuru Formunu Kurumumuzdan veya Belediyenin www.evrese.bel.tr internet adresinden temin edebilirler.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Evreşe belediye başkanlığı memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Evreşe belediye başkanlığı memur alımı personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Evreşe belediye başkanlığı memur alımı personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Evreşe belediye başkanlığı memur alımı personel ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Evreşe belediye başkanlığı memur alımı personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)