Belediye Birimine İnşaat Teknikeri Alımı

Belediye Birimine İnşaat Teknikeri Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Milas Belediye başkanlığı bünyesinde İmar ve şehircilik müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 5 adet İnşaat teknikeri alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 09:23
Belediye Birimine İnşaat Teknikeri Alımı

Belediye Birimine İnşaat Teknikeri Alımı

Belediye Birimine İnşaat Teknikeri Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Milas Belediye başkanlığı bünyesinde İmar ve şehircilik müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 5 adet İnşaat teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanı son başvuru tarihi 22.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların şahsen aşağıda bulunan adrese yapılması gerekiyor.

Hisarbaşı Hoca bedrettin mahallesi Belediye caddesi No: 30 Milas

Telefon bilgisi: 0 252 512 27 28

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Milas Belediyesi İnşaat Teknikeri alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)