Belediye Birimine Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden işçisi alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Burdur Tefenni Belediyesi başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 4 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 31.10.2020, 16:48
Belediye Birimine Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Belediye Birimine Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden işçisi alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Burdur Tefenni Belediyesi başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 4 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 02.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Yokuş Mah. Burdur Cad. Tefenni Belediye Binası 20/1

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tefenni Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Tefenni Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)