Belediye Başkanlıkları ve Kazı Başkanlığı 24 Kamu Personeli Alınıyor

Belediye Başkanlıkları ve Kazı başkanlığı yayınlamış oldukları ilanlar ile en ez ilköğretim mezunu KPSS şartız 24 Kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 29.01.2019, 16:03 29.01.2019, 18:33
Belediye Başkanlıkları ve Kazı Başkanlığı 24 Kamu Personeli Alınıyor

Altıntaş Belediyesi ( Kütahya ) 20 kişi vasıfsız işçi olarak alınacaktır. Kamu personeli alımına başvuru yapacak olan adayların en az ilöğretim mezunu olması şartı vardır. Belediye başkanlığı personel alımına başvurular 1 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup aynı gün ( 1 Şubat 2019 ) mesai bitiminde başvurular sona ercektir. Personel alımına başvuru yapacak adayların son başvuru tarihine kadar Altıntaş belediyesi personele şahsen başvuru yapılacaktır.

Antalya Büyükşehir belediyesi insan kaynakları 1 kişi erkek güvenlik görevlisi 1 kişi bayan temizlik işçisi olarak toplam 2 kişi istihdam edilecektir. İlkokul mezunu bayan adayların başvuru yapacağı personel alımına adaylar ön başvuru formu doldurarak şahsen Antalya insan kaynaklarına 31 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapılacaktır. Güvenlik görevlisi alımı için adayların güvenlik kimlik kartıyla şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Müzeler genel müdürlüğü 2 kişi işçi olarak Denizli tripolis kazı başkanlığında istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır. Personel alımına başvurular şahsen 8 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen Denizli tripolis kazı başkanlığına yapılacaktır.

Altıntaş Belediye Başkanlığı kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Antalya Büyükşehir belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Denizli tripolis kazı başkanlığı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Selamı aydoğan 2 yıl önce
Trabzon da yok mu iş
Ahmet karaca 2 yıl önce
Merhaba ben engeliyim 158 rapoluyum ış istiyorum lütfen burdan ulaşabilirsiniz 05455363131
mehmert özdemir 2 yıl önce
ile ihtiyscm varrr
Huseyinkarecam 2 yıl önce
154engeliyimsizdenbirisistiyorumtesekurler