Belediye Başkanlıkları Lise Lisans Mezunu Personel Alımları

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla Belediyeler İlköğretim ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği iki ilan yayınlamış olup başvuru son tarihi olarak 19 Kasım 2018 olarak açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 08.11.2018, 05:05
Belediye Başkanlıkları Lise Lisans Mezunu Personel Alımları

Bolvadin Belediye Başkanlığı ( Afyonkarahisar ) İlköğretim, ortaöğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü 1 kişi alımında KPSS şartı bulunmamaktadır. Adayların E sınıfı sürücü belgesine ve 5 yıllık deneyime sahip olması şartı vardır.

Başvuru yapacak adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004720228 iş ilan numarası ile müracaat etmek gerekmektedir. 3 Aralık 2018 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında kura çekimi yapılacak olup kura çekim adresi Bolvadin Belediye Başkanlığı hizmet binasıdır.

Bolu Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımına adayların Lisans mezunu olması şartı vardır. 1 kişi Satın Alma Görevlisi alımında kişisel durumu Engelli olanlar başvuruda bulunabileceklerdir. Alınacak personelin Kamu İhale Meevzuatı eğitimi ve bilgisayar sertifikalarına sahip olması gerekmektedir. Kamu Personel sınavları EKPSS türünden puanı olan adaylar başvuru yapabilirler.

Satın Alma Görevlisi alımına başvuru yapacak adayların son başvuru tarihi olan 19 Kasım 2018 tarihine kadar İŞKUR sitesi üzerinden iş ilan no 00004720813 müracaat etmek gerekiyor. Personel alımında 2018 yılı EKPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
şaban altlnok 1 yıl önce
Yaşll diye almlyorsunuz biz ne yapallm

Gelişmelerden Haberdar Olun

@