Belediye Başkanlıkları En Az İlkokul Daimi İşçi Alımları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında Demirciköy Belediyesi ve Yolkonak Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere operatör ve sürekli işçi alımı ilanı yapılmıştır. Başvurular başlamış olup tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 09.12.2019, 14:49 09.12.2019, 14:51
Belediye Başkanlıkları En Az İlkokul Daimi İşçi Alımları

Belediye Başkanlıkları yapmış olduğu sürekli işçi alımları başlamış olup Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. İş ilanı veren Kütahya Demirciköy Belediye Başkanlığı daimi statüde operatör alımı yapmaktayken, Tokat Yolkonak Belediye Başkanlığı daimi statüde boya ustası, sıhhi tesisatçı ve temizlik işçisi alımı yapacaklarını ilan etmiştir.

İş Başvurusu için; İş ilanlarında İŞKUR her ilan için ayrı bir ilan numarası yayımlamaktadır. Bu kodlar başvuru yapacak adaylara kolaylık sağlamaktadır. İŞKUR e-şubeye giriş yaparak bu kodlarla başvuru yapılabilecek.

İş arayan bölümünden sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan profil sayfanızda ikinci sıradaki iş ilanları bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada ilan aramak için ilan no bölümüne yukarıdaki ilan kodlarından size uygun olanı yazarak başvuru yapabilirsiniz.

Tokat Yol Konak Belediyesi işçi alımı; Yayımlanan iş ilanında ilan kodları İŞKUR internet sitesinde yayımlandı. Buna göre otomotiv boya ustası alımı için (00005295714) numarası, temizlik işçisi alımı için (00005295774) numarası ve sıhhi tesisatçı alımı için (00005295858) numaraları ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel başvuru şartları; Alım ilanlarında ayrı ayrı başvuru ekranı bulunmaktadır. Ancak genel başvuru şartında en az ilkokul mezunu olma şartı bulunuyor. Yayımlanan ilanlara göre otomotiv boya ustası alımı için ilgili meslekte belge ya da sertifika sahibi olanların başvuruları kabul edilecektir. Son başvuru tarihi 14 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir.

Kütahya Simav Demirciköy Belediyesi işçi alımı; Belediye tarafından yayımlanan ilana başvurular bugün başlamış olup son başvuru tarihi 13 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Bu süre zarfında adaylar İŞKUR e-şube üzerinden kişisel hesaplarına giriş yaparak başvuru işlemlerini gerçekleştirecek. Başvuruda bulunacaklar (00005296116) ilan numarası ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel başvuru şartları neler; Kütahya Simav Demirciköy Belediyesi greyder operatörü alımına başvuruda bulunacaklar en az lise mezunu, nüfus cüzadanı fotokopisi “noter onaylı” ayrıntılı nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, diploma, adli sicil kaydı, sağlık raporu, sürücü belgesi, greyder kullanma sertifikası, beko loder kullanma sertifikası, tehlikelii ve çok tehlikeli işlerde her türlü çöp ve atık maddeler ile ilgili işler belgesi, iş makineleri bakım onarım belgesi ve psikoteknik evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir. Son başvuru tarihi 13 Aralık 2019 olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)