Belediye Başkanlıkları Büro İşçisi ve Büro Elemanı Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre Belediye Başkanlıklarında farklı kadro ve iş ilanlarıyla büro işçisi ve büro elemanı istihdam edilmek üzere personel alımı yapmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 20.08.2019, 00:01 20.08.2019, 00:03
Belediye Başkanlıkları Büro İşçisi ve Büro Elemanı Alımı

Güncel iş ilanlarıyla yayımlanan Belediye Başkanlıkları büro işçisi ve büro elemanı istihdam edilecektir. İstihdam edilecek kurumlar ise Gümüşhane Söğütlü Belediye Başkanlığı ve Çaykara Belediye Başkanlığı şirketleri uhdelerinde istihdam edileceklerdir.

Büro elemanı başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması, en az önlisans mezunu olması, adli sicil kaydı temiz olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alması ve kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Büro işçisi başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları arasında olması, en az ortaokul mezunu olması, adli sicil kaydı temiz olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alması ve kamu haklarından mahrum olmaması gerekmekte olup Kelkit sınırlarında ikamet etmesi gerekiyor.

Yukarıdaki ilanların başvuru son tarihleri Çaykara Belediye Başkanlığı 22 Ağustos 2019 ve Söğütlü Belediye Başkanlığı 23 Ağustos 2019’ da sona erecek olup ilan metinleri aşağıda verilmiştir.

Trabzon Çaykara Belediye Başkanlığı büro elamanı alımı ilan metni için tıklayınız.

Gümüşhane Söğütlü Belediye Başkanlığı büro işçi alımı ilan metnini tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)