Belediye Başkanlıkları 7 Daimi İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında kurum dışı ilan ile İscehisar Belediyesi ve Hocalar Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 7 daimi işçi alımı yapılmaktadır. İşte ilan kılavuzu ve detaylar…

Kamu Personeli Alımı 18.04.2020, 22:45 18.04.2020, 22:44
Belediye Başkanlıkları 7 Daimi İşçi Alımı

İŞKUR kurum dışı ilan ile Afyonkarahisar’a bağlı İscehisar ve Hocalar Belediye Başkanlıklarında 7 iş makinesi operatörü, bahçe bakım elemanı ve temizlik personeli alımları yapılacağı duyuruldu.

Hocalar Belediye Başkanlığı bahçe bakım elamanı için en az ilkokul mezunu olması, T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 24 Nisan 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir.

Hocalar Belediye Başkanlığı ilan kılavuzuna bakabilirsiniz.

İscehisar Belediye Başkanlığı iş makinesi operatörü ve temizlik görevlisi alımı başvuru şartları; Türk vatandaşı olması, 35 yaşını geçmemiş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve operatörlük ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

Başvuruda istenilen belgeler neler: Nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, adli sicil kaydı ve ikametgah belgesi istenmektedir. Son başvuru tarihi 24 Nisan 2020 tarihinde sona ermektedir.

Belediyenin ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
A.mecit 1 yıl önce
işsizim iş istiyorum
Fatma atan 1 yıl önce
İş istiyorum işsizim ve lütfen yaş sınırını kaldirmanizi istiyoruz artık