Belediye Başkanlıkları 51 Kamu Personeli Alıyor

Belediye başkanlıkları ve il özel idaresi İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu 51 kamu personeli alımı yapılmakta olup başvuruların şahsen yapılması gerekiyor.

Kamu Personeli Alımı 13.02.2019, 13:58 13.02.2019, 21:12
Belediye Başkanlıkları 51 Kamu Personeli Alıyor

Sultangazi Belediyesi ( İstanbul ) 3 kişi Temizlik görevlisi olarak alınacaktır. Kamu personeli alımı uygulamalı mülakat yapılarak gerçekleşmektedir. Belediye personel alımı için adayların İlköğretim mezunu olması yeterlidir. Başvuru yapacak olan adayların 15 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen belediye personele başvuru yapması gerekmektedir.

Kahta Belediyesi 1 kişi engelli olarak sürekli işçi alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımına başvurular 18 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup 19 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olanların son başvuru tarihine kadar engelli olduğunu gösterir rapor ile beraber şahsen belediye personele başvuru yapması gerekmektedir.

Tuzlukçu Belediyesi ( Konya ) 26 Kişi Beden işçis olarak alım yapılmaktadır. Personel alımı için adayların ilkokul mezunu olması yeterlidir. Adaylar için başvurular 14 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup 21 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Adayların şahsen bu tarihler içerisinde belediye personele şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Babaeski belediyesi ( Kırklareli ) 1 kişi Kat görevlisi alımı yapılmaktadır. Alınacak personel Belediye yazı işleri müdürlüğünde istihdam edilecektir. Kamu personeli alımına başvuru yapacak adayların 15 Şubat 2019 Tarihine kadar belediye personele şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Bakacakkadı belediyesi ( Zonguldak ) 12 kişi daimi statüde beden işçisi olarak alım yapılmaktadır.  Personel alımına başvuru yapacakların belediye personele şahsen 15 Şubat 2019 Tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.
Taşköprü Belediyesi ( Yalova ) 1 kişi en az lise mezunu sekreter alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacakların 14 Şubat 2019 Tarihine kadar diploma ile beraber şahsen belediye personele başvuru yapması gerekiyor.

Çamaş belediyesi ( Ordu ) 1 kişi işçi, 2 kişi şoför ve 3 beko loder operatörü olarak toplam 6 kişi alımı yapılmaktadır. Adayların başvuru yapacakları branşta ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Başvuurlar başlamış olup 15 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Kamu personeli alımı için adayların sahsen belediye personele başvuru yapması gerekiyor.

Çorum il özel idaresi 1 kişi temizlik işçisi olarak alım yapılmaktadır. Başvuruların 14 Şubat 2019 Tarihinde Çorum il özel idaresi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne şahsen yapılması gerekmektedir.

Sultangazi Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kahta Belediyesi personel alımı metni için tıklayınız.

Tuzlukçu Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Babaeski belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Bakacakkadı belediyesi ilan metni tıklayınız.

Taşköprü Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Çamaş belediyesi ilan metni tıklayınız.

Çorum il özel idaresi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Açelya sustam 2 yıl önce
Çalışmak istiyorum