Belediye Başkanlıkları 5 Daimi Şoför Alıyor

Yayımlanan kurum dışı iş ilanlarına göre 2 Belediye Başkanlığı 5 daimi şoför alımı yapacağını ilan etti. Başvurular 14 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olup 16 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuruya ait tüm detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 12.10.2019, 12:13 13.10.2019, 01:42
Belediye Başkanlıkları 5 Daimi Şoför Alıyor

Belediye Başkanlıklarının kurum dışı ilanlar ile duyurmuş olduğu daimi şoför alımı otomobil ve kamyon şoförü olarak istihdam edileceklerdir. Şoför alımları ilanları detaylarına aşağıda verilmiştir.

ŞOFÖR ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

Yayımlanan ilana göre Eskişehir Mihalgazi Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere 3 şoför alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Bunun yanı sıra Aydın Buharkent Belediye Başkanlığında uhdesinde istihdam edilmek üzere 2 şoför alınacağı ilan ile duyurulmuştur.

BAŞVURU ŞEKİLLERİ NASIL

Eskişehir Mihalgazi Belediye Başkanlığı 3 daimi şoför alımı başvuru adresi olarak, Belediye hizmet hizmet binası (Cumhuriyet Mah. Köprü Cad. No: 4/3 Mihalgazi/Eskişehir) adresine ilgili adaylar başvurularını 14 ila 16 Ekim 2019 tarihleri arasında yapacaklardır.

Aydın Buharkent Belediye Başkanlığı 2 daimi şoför alımı başvuru adresi (Kamilpaşa Mah. Atatürk Cad. No: 73 Buharkent/Aydın) adresine ilgili adayların başvuruları 14 ila 16 Ekim 2019 tarihleri arasında kabul edileceği duyuruldu.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Yayımlanan ilana göre Belediyeler personel alımı ilanları Eskişehir Mihalgazi Belediyesi ve Aydın Buharkent Belediyesinde istihdam edilecek personeller ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. En az ilkokul mezunu adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Eskişehir Mihalgazi Belediyesi için D sınıfı ehliyete sahip ve SRC4 belgesi olan adaylar arısından başvurular kabul edilecektir.

Aydın Buharkent Belediyesi için B sınıfı ehliyete sahip ve kamyon şoförlüğü için ise en az C sınıfı ehliyeti olan adaylar arasından alımları gerçekleştirilecektir.

Buharkent Belediyesi şoför alımı ilanı tıklayın. Mihalgazi Belediyesi şoför alımı ilanı taklıyın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)