Belediye Başkanlıkları 18 Şoför ve İşçi Alıyor

Belediye Başkanlıkları yayınladığı ilanlar ile 18 şoför ve işçi alımı başvuruları başlamıştır. İlgili adayların başvuru şartları ve ilan kılavuzu haberimizin detayında…

Kamu Personeli Alımı 06.04.2020, 00:01 13.04.2020, 12:59
Belediye Başkanlıkları 18 Şoför ve İşçi Alıyor

Yayınlanan ilanlar kapsamında istihdam edilmek üzere iki Belediye Başkanlığında 18 şoför ve işçi alımı yapılacağını İŞKUR kurum dışı ilanlar bölümünden ve Belediye ilan vererek personel alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

Eskişehir Mihalıççık Belediye Başkanlığı 1 kişi nezaretçi ve ustabaşı personel alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup 6 Nisan 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvurular şahsen Belediyeye yapılacaktır. Başvuruda istenilen belgeler ise nüfus cüzdan fotokopisi, ikametgâh, 2 adet fotoğraf, diploma, ehliyet fotokopisi istenilmektedir.

Mihalıççık Belediyesi nezaretçi ustabaşı alımına ise lisans mezunu adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir. Kabul edilen adaylar 7 Nisan 2020 tarihinde mülakata alınacak olup iş başvurusu onayı Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.

Sivas Yıldızeli Belediye Başkanlığı 15 beden işçisi ve 2 şoför alımı yapılmaktadır. Personel alımı İŞKUR kurum dışı iş ilanları bölümünden yayınlanmış olup başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda verilen ilan metinleri fotoğraflı olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Habip 12 ay önce
Çalışmak istiyom