Belediye Başkanlıkları 18 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden ve kariyer sayfası üzerinden Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere büro memuru, büro işçisi, tiyatro oyuncusu, halkla ilişkiler personeli ve temizlik personeli 18 kişi istihdam edilecektir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.01.2020, 13:00
Belediye Başkanlıkları 18 Personel Alımı

Duyurulan ilanlar doğrultusunda Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere büro memuru, büro işçisi, tiyatro oyuncusu, halkla ilişkiler personeli ve temizlik personeli 18 kişi istihdam edileceği duyuruldu. İŞKUR üzerinden ve CV yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi büro memuru, büro işçisi, tiyatro oyuncusu ve halkla ilişkiler ile mehteran kadrolarında istihdam edilmek üzere 15 kişi istihdam edilecektir. İlgilenen adaylar İŞKUR üzerinden ön başvuru yapmaları gerekmektedir. ANKET A.Ş uhdesinde görevlendirilecek personellerin vermesi gereken belgeler CV iletişim formu, nüfus cüzdan ve diploma fotokopisi yer almaktadır. Ayrıntılı bilgiler İŞKUR üzerinden yapılması beklenmektedir.

Edirne Subaşı Belediye Başkanlığı 3 beden işçisi ve temizlik personeli alımı yapmaktadır. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında en az ilkokul mezunu adaylar 3 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan 00005379596 numaralı ilana oline olarak başvurularını yapabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)