Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı

Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Bolvadin Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 Teknisyen alımı ve 4 adet Tekniker alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.10.2020, 10:46 09.10.2020, 00:06
Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı

Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı

Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Bolvadin Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 Teknisyen alımı ve 4 adet Tekniker alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bolvadin Belediyesi personel alımı ilanı başvuru tarihi 10.11.2020 tarihinde başlayacak ve 13.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Bolvadin Belediyesi personel alımı ilanına başvuran adaylar başvuru evraklarını Şahsen veya iadeli posta yolu ile Belediyemizin Yazı İşleri Müdürlüğüne Yenice Mahallesi Prf. Dr. Necmettin ERBAKAN Caddesi No:68 Bolvadin - Afyonkarahisar adresine gönderilebilecektir.

Adaylar başvuru belgelerini personel@bolvadin.bel.tr  e-mail adresine gönderilebilirler.

BAŞVURU İÇİN GENEL ŞARTLAR          

1 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

5 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin suçtan kaynaklanmış olan malvarlıklarını aklama veyahut kaçakçılık suçlarından mahkûm olmaması gerekmektedir.

6 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak tüm Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmaması gerekmektedir.

7 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak Tüm bay bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

8 - Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak tüm bay bayan adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1-) Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2-) Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3-) Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4-) Belediye Başkanlığına Teknisyen Alımı Ve Tekniker Alımı için başvuracak kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6-) Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7-) Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)