Belediye Başkanlığına Sınavsız 8 Kadrolu Çağrı Operatörü Alımı

Kamu personel alımı için yayınlanmış olan bilgilerde İzmir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız 8 tane çağrı operatörü alınacak.

Kamu Personeli Alımı 22.10.2021, 00:07 23.10.2021, 12:05
Belediye Başkanlığına Sınavsız 8 Kadrolu Çağrı Operatörü Alımı

Belediye işçi alımı kapsamında İzenerji kuruluşu tarafından yayınlanmış olan duyuru işlemleri için iş başvurusu yapacak olan kişilerin akıcı konuşması gerekiyor.


KAMU ÇAĞRI OPERATÖRÜ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Çağrı operatörü alımı için son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak belirtildi.

Bütün bay ve bayan adayların iş başvurusu gerçekleştirmek için aşağıda bulunan link üzerinden online başvuru yapması gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

cagri-operatoru-alim


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Belediye Başkanlığına Sınavsız alım için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Kadrolu Çağrı Operatörü Alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

3.    Kamu personel alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

4.    Bütün bay ve bayan adayların iş başvurusu için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

5.    Belediye işçi alımı kapsamında yayınlanan ilan için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

6.    Online başvuru için yayınlanmış resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı