Belediye Başkanlığına Memur Alımı, Zabıta Memuru Alımı, Şoför Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Pazar Belediyesi 60 KPSS puanı ile Memur Alımı, Zabıta Memuru Alımı, Şoför Alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 21.02.2021, 12:03 22.02.2021, 07:42
Belediye Başkanlığına Memur Alımı, Zabıta Memuru Alımı, Şoför Alımı

Belediye Başkanlığına Memur Alımı, Zabıta Memuru Alımı, Şoför Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Pazar Belediyesi 60 KPSS puanı ile Memur Alımı, Zabıta Memuru Alımı, Şoför Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pazar Belediyesi Memur Alımı ilanı son başvuru tarihi 24.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler http://www.pazar.bel.tr adresinde bulunan başvuru formunu indirip dolfurduktan sonra istenilen belgeler ile Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine teslim etmeleri gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Rize şehri Pazar Belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)