Belediye Başkanlığına KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacaktır

Kamu personeli alımı gerçekleştirmek için Şoför alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.02.2021, 13:26
Belediye Başkanlığına KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacaktır

Belediye Başkanlığına KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacaktır

Kamu personeli alımı gerçekleştirmek için Şoför  alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı belediyesi ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apartmanı No: 31/A KAPAKLI - TEKİRDAĞ

İrtibat Kişisi : Yasin Eski

Telefon Bilgisi: 0 282 717 10 99 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS'siz Şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KPSS'siz Şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KPSS'siz Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)