Belediye Başkanlığına KPSS'siz Personel Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirmek için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet büro memuru alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 21.02.2021, 11:30 22.02.2021, 00:28
Belediye Başkanlığına KPSS'siz Personel Alımı

Belediye Başkanlığına KPSS'siz Personel Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirmek için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet büro memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı belediyesi ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apartmanı No: 31/A KAPAKLI - TEKİRDAĞ

İrtibat Kişisi : Yasin Eski

Telefon Bilgisi: 0 282 717 10 99

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Tekirdağ Büro çalışanı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)