Belediye Başkanlığına KPSS 60 Puanı İle Bilgisayar İşletmeni Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.02.2021, 15:07 18.02.2021, 00:03
Belediye Başkanlığına KPSS 60 Puanı İle Bilgisayar İşletmeni Alımı

Belediye Başkanlığına KPSS 60 Puanı İle Bilgisayar İşletmeni Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanı başvuru tarihi 03.03.2021 tarihinde başlayacak ve 08.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların info@puturge.bel.tr e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pütürge Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)