Belediye Başkanlığına İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Belediye birimlerine itfaiye eri alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Hafik Belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 14:06
Belediye Başkanlığına İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Belediye Başkanlığına İtfaiye Eri Alımı Yapılacak

Belediye birimlerine itfaiye eri alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Hafik Belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuru tarihi 21.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuruların şahsen kuruma yapılması gerekiyor.

KPSS 60 puan şartı bulunmakta.

Başvuru kılavuzu linki aşağıda bulunmakta.

https://media.iskur.gov.tr/41469/sivas-hafik-belediyesi-itfaiye-eri-alim-ilani-25-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Belediye birimlerine itfaiye eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Belediye birimlerine itfaiye eri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)