Belediye Başkanlığına İşçi Alımı Yapılacak

Belediye kurumunda çalıştırılmak üzere personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Burhaniye Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 15.10.2020, 09:47 16.10.2020, 09:39
Belediye Başkanlığına İşçi Alımı Yapılacak

Belediye Başkanlığına İşçi Alımı Yapılacak

Belediye kurumunda çalıştırılmak üzere personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Burhaniye Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi alımı ilanı son başvuru tarihi 16.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İŞKUR internet web sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yapınız. Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI bölümünde İŞYERİ ÜNVANI bölümüne BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız. Başvuru ilanı aşağıda listelenecektir.

ÖZEL ŞARTLAR

1. MEB Onaylı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Kurs Belgesine Sahip Olmak gerekiyor.

2. B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor.

3. Balıkesir Burhaniye ilçesinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

1. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor. 

6. Burhaniye Belediye Başkanlığı Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)