Belediye Başkanlığına İş Makinesi Operatörü Alımı Yapılacak

İş Makinesi Operatörü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Uzunköprü belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet İş Makinesi Operatörü alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 03.03.2021, 15:07
Belediye Başkanlığına İş Makinesi Operatörü Alımı Yapılacak

Belediye Başkanlığına İş Makinesi Operatörü Alımı Yapılacak

İş Makinesi Operatörü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Uzunköprü belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet İş Makinesi Operatörü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Uzunköprü belediyesi ilanı son başvuru tarihi 4.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 0 284 513 11 08 - 124

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Uzunköprü belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Uzunköprü belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)