Belediye Başkanlığına Elektrikçi Alımı Yapılacak

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Bakırköy Belediye Başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere Elektrikçi alımı (Elektrik Montörü-Motorlu Taşıtlar) yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 15.10.2020, 10:43 16.10.2020, 08:50
Belediye Başkanlığına Elektrikçi Alımı Yapılacak

Belediye Başkanlığına Elektrikçi Alımı Yapılacak

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Bakırköy Belediye Başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere Elektrikçi alımı (Elektrik Montörü-Motorlu Taşıtlar) yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi alımı ilanı son başvuru tarihi 16.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İŞKUR sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yapınız. Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI bölümünde İŞYERİ ÜNVANI bölümüne BAYIRKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız. Başvuru ilanı aşağıda listelenecektir.

ÖZEL ŞARTLAR

1. Adaylar Meslek ve Teknik Lise Elektrik-Elektronik Teknoloji alanından mezun olmalıdır.

2. D sınıfı ehliyet sahibi olmak,

3. PSİKOTEKNİK belgesine sahip olmak.

İSTENİLEN BELGELER

1. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor. 

6. Bakırköy Belediye Başkanlığı Elektrikçi Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)