Belediye Başkanlığına Devlet Memuru Alınacak

Kamu kurumu tarafından devlet memuru alımı için iş ilanı yayınlandı. Kağıthane belediyesi başkanlığı tarafından belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 25 adet zabıta memuru alımı yapılacaktır

Kamu Personeli Alımı 19.09.2020, 14:37 20.09.2020, 12:57
Belediye Başkanlığına Devlet Memuru Alınacak

Belediye Başkanlığına Devlet Memuru Alınacak

Kamu kurumu tarafından devlet memuru alımı için iş ilanı yayınlandı. Kağıthane belediyesi başkanlığı tarafından belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 25 adet zabıta memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru tarihi 28 Eylül 2020 tarihinde başlayacaktır ve 2 Ekim 2020 tarihinde son bulacaktır.

Bütün adaylar başvuru belgelerini Merkez Mahallesi Lalezar Sokak No: 1 Sadabad Hizmet Binası Kâğıthane - İSTANBUL adresindeki Kağıthane Belediye Başkanlığına bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı İstihdam Hizmet Noktasına teslim etmeleri gerekiyor.

Başvurular bütün adaylar tarafından şahsen yapılacaktır. Posta veya diğer şekillerde yapılacak olan bütün başvurular kabul edilmeyecektir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

1. Başvuru yapacak olan adaylar Formu Kurumumuzdan veyahut Belediyemizin resmi internet sitesinden http://www.kagithane.bel.tr üzerinden temin edebilirler.

2. Bütün adayların Nüfus cüzdanı veyahut kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile suretleri belediyemizce tasdik edilebilmektedir.

4. Yabancı Okullardan Mezun olan adaylar için Denklik Belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.

5. KPSS sonuç belgelerinin ÖSYM web sitesinde bulunan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı gerekmektedir.

6. Bütün Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı gerekmektedir.

7. Görevini devamlı olacak şekilde yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı gerekmektedir.

8. Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile suretleri belediyemizce tasdik edilebilir

9. 3 fotoğraf gerekmektedir. 1 adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

a) İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Önlisans 2018-KPSSP93 ve Lisans 2018-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c) 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce başvuru esnasında yapılacaktır.

d) Sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)