Belediye Başkanlığına Daimi Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Belediye Başkanlığı birimleri için Şoför Alımı için personel alımı ilanı verildi. Yayınlanmış olan ilanda Bitlis Mutki belediyesi başkanlığında görevlendirilmek üzere daimi olarak 2 adet Şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.10.2020, 11:10
Belediye Başkanlığına Daimi Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Belediye Başkanlığına Daimi Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Belediye Başkanlığı birimleri için Şoför Alımı için personel alımı ilanı verildi. Yayınlanmış olan ilanda Bitlis Mutki belediyesi başkanlığında görevlendirilmek üzere daimi olarak 2 adet Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

En az B veya E ehliyet belgesine sahip olmak gerekiyor.

Mutki belediyesi Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 27.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişilerin aşağıdaki adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Kurum Adresi bilgisi: Pınarbaşı mahallesi Ergezen Caddesi No: 35 Mutki - Bitlis

Kurum Yetkilisi bilgisi: Osman YILMAZ

Kurum Telefon Bilgisi: 0 533 552 87 04

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Mutki belediyesi Başkanlığı daimi Şoför Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)