Belediye Başkanlığına Daimi Büro Memuru Alımı

Daimi Büro Memuru Alımı yapılması için memur alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Karpuzlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet büro görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 05.01.2021, 09:53 06.01.2021, 01:05
Belediye Başkanlığına Daimi Büro Memuru Alımı

Belediye Başkanlığına Daimi Büro Memuru Alımı

Daimi Büro Memuru Alımı yapılması için memur alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Karpuzlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet büro görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karpuzlu belediyesi Büro işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 06.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Karpuzlu Belediyesi Başkanlığı Karpuzlu İlçesi - AYDIN

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Karpuzlu belediyesi Büro işçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)