Belediye Başkanlığına Beko Loder Şoför Alımı

Daimi Beko Loder Şoför Alımı yapılması için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Karpuzlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Beko Loder Şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.01.2021, 16:59 04.01.2021, 17:35
Belediye Başkanlığına Beko Loder Şoför Alımı

Belediye Başkanlığına Beko Loder Şoför Alımı

Daimi Beko Loder Şoför Alımı yapılması için işçi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Karpuzlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Beko Loder Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karpuzlu belediyesi Beko Loder Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 06.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Karpuzlu Belediyesi Başkanlığı Karpuzlu İlçesi - AYDIN

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Beko Loder ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Beko Loder ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Beko Loder ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Beko Loder ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Beko Loder ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Beko Loder ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Beko Loder ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Beko Loder ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Beko Loder ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Beko Loder ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beko Loder ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Beko Loder ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Beko Loder ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Beko Loder ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Beko Loder ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)