Belediye Başkanlığına B Ehliyetli 3 Adet Şoför Alımı

Daimi Şoför Alımı yapılması için memur alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Karpuzlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 05.01.2021, 00:15 06.01.2021, 10:25
Belediye Başkanlığına B Ehliyetli 3 Adet Şoför Alımı

Belediye Başkanlığına B Ehliyetli 3 Adet Şoför Alımı

Daimi Şoför Alımı yapılması için memur alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Karpuzlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karpuzlu belediyesi Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 06.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Karpuzlu Belediyesi Başkanlığı Karpuzlu İlçesi - AYDIN

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. B Ehliyetli 3 Adet Şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Serdar Yılmaz 4 ay önce
Merhaba! Sizlerle çalışmaktan gurur duyarım
2003 ten beri araç kullanıyorum B-E A2 Src 2-4 piskoteknik belgem vardır İş Arıyorum Şöforluk Ankarada Çankaya İkamet Ediyorum 0533 345 70 72