Belediye Başkanlığı15 Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlığı Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla 15 Zabıta Memuru alınacaktır.

Belediye Başkanlığı15 Kamu Personeli Alımı

Çekmeköy Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru 5 Kişi Alımına adayların Ortaöğretim kurumlarının mesleki veya teknik bölümlerinden mezun olmak, KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı vardır.

Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı 5 kişi önlisans mezunu zabıta memuru alımına adayların Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak ve KPSSP93 60 puan almöış olma şartı vardır.

Belediye Başkanlığı Devlet Memuru Alımında Lisans meznu 5 kişi adaylar için Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Harita, Harita Kadastro/Harita ve Kadastro, Harita Teknikerliği ön lisans programından mezun olmak ve KPSSP93 60 puan şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacakların Başvuru Formu, ( Belediye Başkanlığından veya www.cekmekoy.bel.tr adresi üzerinden temin edilebilecektir.), nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve Kurumca onaylanmak üzere fotokopisi, KPSS sonuç belgesinin internet çıktısı, 4 adet vesikalık fotoğraf  ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ile 3 Aralıık 2018 gününden 7 Aralık 2018 tarihine kadar Çekmeköy Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim müdürlüğüne şahsen teslim edilmesi gerekmektedir. Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Belediye Başkanlığı Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 06:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayyip.eravci
tayyip.eravci - 9 ay Önce

zamita
icin