Belediye Başkanlığı Şoför ve Temizlik Elemanı Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan kapsamında Belediye Başkanlığı bünyesinde şoför ve temizlik elemanı istihdam edilmek üzere alınacağı duyurulmuştur. Başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.11.2019, 14:00 04.12.2019, 15:29
Belediye Başkanlığı Şoför ve Temizlik Elemanı Alımı

İŞKUR tarafından yayımlanan ilan kapsamında Belediyede görevlendirilmek üzere şoför ve temizlik elemanı alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak belediye personelleri için ilan hafta başına kadar devam edecek olup tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Belediye personel alımı son başvuru tarihi ise 2 Aralık 2019 olarak belirlendi. Bu süre zarfından ister İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerinden ister online hizmetlerden başvuru yapılabilecek. Ayrıca aşağıda resimde görüldüğü şekilde giriş yapılmaktadır.

Yukarıda resimde görüldüğü üzere giriş yapıldıktan sonra aşağıdaki resimde iş arayan girişi bölümünden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kura ile alımı yapılacak işçiler için başvuru tamamlandıktan sonra Niğde İli Keçikalesi Belediyesi Belediye Meclis Salonunda 4.12.2019 günü saat 10:00 ile 11:00 arası kura çekimi yapılacağı duyurulmuştur.

Online başvuru nasıl yapılacak; Temizlik işçisi ve çöp kamyonu sürücüsü alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak aday İŞKUR e-şube ile işlemlerini halledebilecek. E-devlet şifresiyle iş arayan bölümünden giriş yapılarak aşağıda ilan kodu verilen ilanlara başvuru yapılacak.

Temizlik personeli alımı için 00005274534 ilan numarası, çöp kamyonu sürücüsü için 00005274566 ilan numarası ile açık iş ilanlarında ilan kodu bölümüne girilerek arama yapılacak. Arama yapıldıktan sonra belirtilen ilanlara kolayca müracaat edilecek.

Müracaat koşulları neler; Duyurusu yayımlanan ilanlardan her ikisi için de mezuniyet şartı en az ilkokul olarak belirlenmiştir. Şoför alımı için En az C sınıf ehliyet sahibi olma şartı bulunuyorken, temizlikçi alımı için de herhangi bir şart bulunmamaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)