Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Park İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde İzmir Torpalı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Park İşçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.06.2021, 11:07
Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı

Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Park İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde İzmir Torpalı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Park İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İzmir Torpalı belediyesi 4 Park İşçisi ilanı son başvuru tarihi 03.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İzmir Torpalı belediyesi 4 Park İşçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

7 Eylül Mahallesi Aydın caddesi No: 169 Torbalı - İzmir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Torpalı 4 park işçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Torpalı 4 park işçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Torpalı 4 park işçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Torpalı 4 park işçisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Torpalı 4 park işçisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Torpalı 4 park işçisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Torpalı 4 park işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Torpalı 4 park işçisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Torpalı 4 park işçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Torpalı 4 park işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Torpalı 4 park işçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Torpalı 4 park işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Torpalı 4 park işçisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Torpalı 4 park işçisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)