Belediye Başkanlığı Memur Alımı Duyuruldu

Belediye Başkanlığı 26 Ekim 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup 5 Kasım 2018 saat 16:00 sona erecektir.

Belediye Başkanlığı Memur Alımı Duyuruldu

Erdek Belediye Başkanlığı Kamu Personeli alımı ilanında 4 yıllık Jeoloji bölümü lisans mezunu 1 kişi Mühendis alımına başvuru şartları: 657 sayılı Devlet Memurları kanununun 48. Maddesindeki şartları taşıyor olmak, başka bir kurumla sözleşme yapılmamış olması, üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak ve herhangi bir suçtan ceza veya hüküm giymemiş olmak gerekmektedir.

Başvuru için istenen belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belge, nüfus cüzdanı fotokopisi, müracaat esnasında Erdek Belediye Başkanlığından temin edilecek ve adaylar tarafından doldurulacak başvuru formu, yetkili hastaneden alınmış sağlık raporu, 3 adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge ve adli sicil bilgileri.

Başvuru yapmak isteyenler 26 Ekim 2018 ve 5 Kasım 2018 saat 16:00 a kadar Erdek Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer yollarla ( Posta, Mail vb. ) gibi yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Sözlü sınav ( mülakat ) Erdek Belediye Başkanlığı Meclis Salonunda 6 Kasım 2018 tarihinde saat 14:00 yapılacaktır. Kazanan belediyenin resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak olup adaylara ayrıca yazlı tebligat yapılmayacaktır.

Tek aşamalı sözlü mülakat sınavında adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Belediye Başkanlığı Başvuru Kılavuzu tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 04:35
YORUM EKLE