Belediye Başkanlığı Memur Alımı Başvurular Yarın Başlıyor

Doğanhisar Belediye Başkanlığına Devlet memurları kanununa tabi memur alımı yapılacaktır. Alımlar tekniker ve mühendis olarak gerçekleşecek olup açıktan atama yoluyla belediyenin memur alımına başvurular 16 Ekim 2018 Salı günü sona erecektir. 1 Mühendis 2 Tekniker olmak üzere 3 kişi istihdam edilecektir.

Belediye Başkanlığı Memur Alımı Başvurular Yarın Başlıyor

Konya Doğanhisar Belediye Başkanlığı 1 mühendis alımına lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin ziraat fakültesi tarım takinaları bölümü mezunu olmak ve KPSSP3 60 puan sahibi olmak gerekmektedir. Tekniker 1 kişi için önlisans düzeyinde eğitim veren yüksekokulların inşaat programı mezunu olmak ve KPSSP93 60 puanı olmak ve tekniker 1 kişi alımı ialnı için önlisans düzeyinde eğitim veren yüksekokulların bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümü mezunu olmak, KPSSP93 puan türünden 60 puanın olması gerekmektedir.

Doğanhisar belediyesinin mühendis ve tekniker kadroları için yapılacak başvurularda genel ve özel şartlar Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından faydalanıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel bir hastalığın bulunmaması ve yaptırılacak güvenlik soruşturmasında göreve başlamasında bir sakınca bulunmaması gerekmektedir.

Adayalar belediyenin resmi internet sitesinden temin edeceği iş talep formu ile beraber kimlik fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç çıktısı,2 adet fotoğraf, ve görevini yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ile 15 Ekim2018 Pazartesi mesai başlama saati olan 08:00 ile 16 Ekim 2018 Salı günü mesai saati bitimine kadar ( 17:00 ) doğanhisar belediye başkanlığı insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 19:50
YORUM EKLE