Belediye Başkanlığı Memur Alımı Başlıyor

Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilanla KPSS 65 puanla 10 Memur alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 19 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olup son başvuru tarihi olarak 23 Kasım 2018 olarak açıklandı.

Belediye Başkanlığı Memur Alımı Başlıyor

Şırnak Belediye Başkanlığı 10 kişi Zabıta Memuru alımına adaylarda aranan şartlar: Herhangi bir önlisans veya lisans bölümü mezunu olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak şartı vardır. Önlisans mezunu 2 kişi 2016 yılı KPSSP3 65 puan, lisans mezunu 8 kişi 2018 yılı KPSSP3 65 puan şartı vardır.

Kamu Personeli alımı genel şartlar ise: Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından faydalanıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir bedensel veya akıl sağlığı engeli bulunmamak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya muaf olmak, güvenlik araştırmasında göreve başlamasında bir engelin bulunmaması ve kadrolarda belirtilen başvuru şartlarını taşıyor olmak gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar Belediye Başkanlığının resmi internet sitesinden temin edeceği başvuru formu ile kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi, aslı ibraz edilmek şartıyla Diploma veya mezuniyet belgesi örneği, doğrulama kodu bulunan ÖSYM sonuç belgesi, görevini devamlı yapmasına bir engelin bulunmadığına dair beyanı, 2 adet fotoğraf ve erkek adaylar için askerlik durum belgesi ile 23 Kasım 2018 tarihi en geç saat 17:00 a kadar Şırnak Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmak gerekmektedir.

İlanın tam metni ve başvuru bilgileri için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 04:35
YORUM EKLE