Belediye Başkanlığı Lise Mezunu Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Senir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu personel alacağını duyurdu. Detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 01.08.2019, 11:57 01.08.2019, 14:10
Belediye Başkanlığı Lise Mezunu Personel Alıyor

İŞKUR güncel iş ilanları 1 Ağustos 2019 tarihinde bugün yayınlanan ilanlara göre Senir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı ilanı vermiştir.

İlgili adayların başvuruları İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğüne 5 Ağustos 2019 Pazartesi gününe kadar şahsen yapılabilir. Adaylarda genel ve özel şartları ile iş ilan numaraları aşağıda verilmiştir.

Genel ve Özel Şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, görevini ifa ederken sağlık engelinin bulunmaması, Anayasal suç işlememiş ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylar arasından alımlar gerçekleştirilecektir.

İş ilan 00005093394 numaralı beden işçisi personel alımı; lise mezunu olması, bayan olması, en az 18 yaşında olması, Isparta Keçiborlu’da ikamet etmesi gerekmektedir. İstihdam edilecek olan personeller kura çekimine göre belirlenecektir. 8 Ağustos 2019 Perşembe tarihinde Senir Belediye Başkanlığı adresinde beden işçisi alımı için kura çekimi yapılacağı duyurulmuştur.

Alınacak olan beden işçisi, geçici süreyle görev yapacak olup Senir Belediye Başkanlığı uhdesinde görev alacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Mehmet Ali 2 yıl önce
Polis
tuğba göksu 2 yıl önce
temizlikyani typ olarakcalisma