Belediye Başkanlığı Lisans Mezunu KPSS 70 puan Memur Alımı

Belediye Başkanlığı yayınladığı ilanla Lisans mezunu KPSS 70 puanı olan 3 kişi istihdam edileceğini açıklamış olup son başvuru tarihi 30 Kasım 2018 olarak açıklandı

Kamu Personeli Alımı 05.11.2018, 17:57 05.11.2018, 20:33
Belediye Başkanlığı Lisans Mezunu KPSS 70 puan Memur Alımı

Ardeşen Belediye Başkanlığı ( Rize ) 3 Zabıta Memuru Kamu Personeli Alımına adayların Ekonomi,İktisat,İşletme,İşletme - ekonomi,İstatistik,Uluslararası İşletmecilik,Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret,Muhasebe,Muhasebe ve Finans Yönetimi,Muhasebe ve Finansal Yönetim,Pazarlama,Yerel Yönetimler,Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye,Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi,Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler,Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olması ayrıca KPSSP3 70 puanı olana adaylar başvurabilecektir.

Başvuru yapacak adaylar: iş talep formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya meznuiyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durumu belgesi, görevini devamlı yapmasına engel bir durumunun olmadığına dair beyanı ile 26 Kasım 2018 tarihinden başlayarak 30 Kasım 2018 mesai bitimine kadar Ardeşen Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ve diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Zabıta Memuru Kamu Personeli Alımına adaylar 24 Aralık 2018 tarihinde saat 09:30 da başlayarak sözlü sınava tabi tutulacaklardır. Başvuru genel ve özel şartları, sınav konuları şekli zamanı ve sınav sonuçlarının duyurulması gibi diğer konulara aşağıdaki kılavuzdan ulaşabilirsiniz. Başvurularda 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı geçerlidir.

Ardeşen Belediyesi Zabıta Memuru Alım kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@