Belediye Başkanlığı Lisans Mezunu Kamu İşçisi Alımı

Belediye Başkanlığı 31 Ekim 2018 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre lisans mezunu kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 9 Kasım 2018 Tarihinde sona erecektir.

Belediye Başkanlığı Lisans Mezunu Kamu İşçisi Alımı

Ağrı Belediye Başkanlığı Lisans mezunu 1 kişi Otomotiv Mühendisi olarak istihdam edecek olup bu ilana kişisel durumu eski hükümlü veya TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvurabileceklerdir. Çalışma adresi Ağrı belediye başkanlığı olan Kamu Personeli alımına adayların İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 9 Kasım 2018 tarihine kadar 00004707916 iş ilan numarası ile başvuru yapması gerekmektedir. Bay / Bayan başvuru yapacak adaylar için ilanda belirtilen son başvuru tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Lisans Mezunu adayların başvurabileceği personel alımı ilanında 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı geçerli olup, 2016 yılına ait sınavdan KPSSP3 puanı olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Ayrıca Otomotiv Mühendisi olarak çalışacak personelin ilgili meslekte 5 yıllık deneyimli olması ve bunu belgelemesi gerekmektedir. Başvurular şahsen İŞKUR müdürlüklerine veya İŞKUR sitesinden yapılması gerekmektedir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 08:28
YORUM EKLE