Belediye Başkanlığı Kurumu Büro Memuru Alımı

Kadrolu olarak Büro Memuru Alımı yapılması için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Elmalı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Memuru alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.01.2021, 00:33 05.01.2021, 11:10
Belediye Başkanlığı Kurumu Büro Memuru Alımı

Belediye Başkanlığı Kurumu Büro Memuru Alımı

Kadrolu olarak Büro Memuru  Alımı yapılması için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Elmalı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elmalı belediyesi Büro Memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 08.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Yeni mahalle Toptancı hal caddesi No: 102 Elmalı İlçesi - ANTALYA

İrtibat Kişisi: Funda ATMACA

Telefon bilgisi: 0 242 618 67 01

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Elmalı belediyesi Büro Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ömer 2 ay önce
Büro elemanı ama mimarlık fakültesi mezunu olacak yapın torpili yapın utanmsyın girecek kısının adını yazmayı unutmuşsunuz