Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Kamu Personeli alımı

Pazaryolu belediyesi Daimi statüde Şoför ( yolcu taşıma ) mesleğinde çalıştırılmak üzere 1 (bir) kişi alınacaktır. Başvuru yapacak adayların en az ilköğretim en fazla orta öğretim mezunu olması yeterlidir ayrıca KPSS şartı bulunmamaktadır. Son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 27.12.2018, 07:26
Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Kamu Personeli alımı

Pazar yolu belediyesi başvuru yapacak adayların Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı en az 1 yıllık  Ağır Vasıta İleri Sürüş Teknikleri Belgesine  sahip olması İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimine katılım belgesine sahip olması SRC2 Belgesine sahip olması ve en az 3 yıl çalışmış olduğunu SGK dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir.

Kamu personeli alımı en az İlköğretim En fazla Ortaöğretim mezunu olan adayların başvuru yapabileceği Belediye personel alımı Kura tarihinden önce 15 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine  kadar istenilen belgeleri şahsen veya posta yolu ile Pazaryolu  Belediyesi Başkanlığına  teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004779339 iş ilan numarası ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. , Başvuru yapacakların E Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip olması ve en az 10 yıllık tecrübeye sahip olması şartı vardır.
Bu belegeleri belgelendirmeyip, tamamlamayan veya yanlış beyanda bulunanlar  kura  çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır. Açık iş sayısının  Başvuru sayısının 4(dört) katı aşması durumunda noter çekilişi yapılacak olup; Adaylar başvuru sonuçlarını ilgili Belediye Başkanlığından öğrenilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
fatıh polat 2 yıl önce
iş istiyorum issızım
Yusuf agbaba 2 yıl önce
Merhaba ben Yusuf agbaba forklift operatörü 5 yıllık tecrübemvar ayrıca menlif kullanıyorum telefon numaram 05321396461
Safak duhan 2 yıl önce
15temmuz akşam beni canımı ortaya koydu ama başkaları yaralanıyor