Belediye Başkanlığı KPSS Şartı olmadan Personel Alımı ilanı Yayınladı

Belediye Başkanlığı Yayınlamış olduğu ilanla herkesin başvuru yapabileceği personel alımı ilanı yayınlamıştır. Alınacak Personel Temizlik Görevlisi olarak alınacak olup 7 Aralık 2018 Tarihine kadar başvuru yapmak gerekmektedir.

Belediye Başkanlığı KPSS Şartı olmadan Personel Alımı ilanı Yayınladı

Harmancık Belediye Başkanlığı ( Bursa ) Kamu Personeli Alımı 8 kişi için başvuru yapacak adaylarda herhangi bir eğitim şartı ve KPSS şartı aranmamaktadır. Alınacak 8 personel Sürekli İşçi Statüsünde Temizlik İşçici olarak Alınacaktır.

Başvuru yapacak adayların: Türk vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, Affa uğramış bile olsa devlete karşı herhangi bir suç işlememiş olması veya bu suçlardan mahkum edilmiş olmaması, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması, Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiğinin bulunmaması, herhangi bir kurumdan maaş almıyor olması ve yapılacak olan Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunu olumlu olması şartı vardır.

Adaylar: Nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, adli sicil kaydı belgesi, ikametgah, askerlik durum belgesi ve varsa diploma fotokopisi ile Harmancık Belediyesi Personele şahsen başvuru yapacaklardır. Başvurular 3 aralık 2018 tarihinde başlayacak olup 7 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Ayrıca adayların son 6 aydır Harmancık ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Harmancık Belediye Başkanlığı Personel Alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 16:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 9 ay Önce

Biz bu kpss boşuna giriyoruz sanırım bunlar neye göre alım yapiyolar anlamıyorum veya yakistiramiyorum