Belediye Başkanlığı KPSS olmadan Düşük Şartlarda Personel Alımı

Belediye Başkanlığı İŞKUR tarafından yayınlamış olduğu ilanla İlköğretim mezunu adaylarında başvuru yapabileceği personel alımı ilanı yayınlamış olup, başvuru yapacak adaylar için 26 Kasım 2018 son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır.

Belediye Başkanlığı KPSS olmadan Düşük Şartlarda Personel Alımı

Eleşkirt Belediye Başkanlığı İlköğretim mezunu adaylarında başvurabileceği 1 kişi Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı Kamu Personeli Alımı için KPSS şartı bulunmamaktadır.

Başvuru yapacak adayların Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde Isıtma ve Sıhhı Tesisatçı sertifikası bulunması ve istenilen belge MEB onaylı olması, B sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir. Ayrıca müracaat edecek adayların noter kurasından en az bir gün önce evraklarını ilgili kurum kuruluş olan eleşkirt Belediye başkanlığına ibraz etmelidir. Erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış olmak gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı başvuru yapacak olan adayların İŞKUR internet sitesi üzerinden son başvuru tarihi olan 26 Kasım 2018 Tarihine kadar 00004734037 iş ilan no ile veya bağlı bulundukları İŞKUR müdürlüklerinden şahsen başvuru yapmak gerekmektedir.  Kura çekimi Eleşkirt Belediye Başkanlığı Toplantı salonunda 26 Kasım 2018 Pazartesi tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 01:47
YORUM EKLE