Belediye Başkanlığı KPSS 60 puan ile 12 Memur Alımı

Belediye başkanlığı Resmi Gazete’de yayınlanan duyuru ile önlisans lisans mezunu olan kişilerden en az KPSS 60 puana sahip 12 kişi tekniker, tahsildar, mühendis, zabıta memuru ve memur alımı yapılacağı ilan edildi. Adaylar ön başvurularını şahsen veya posta yolu ile yapabileceklerdir.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2018, 19:18 22.12.2018, 22:07
Belediye Başkanlığı KPSS 60 puan ile 12 Memur Alımı


Memur alımı 3 kişi için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak.

Zabıta memur alımı 3 kişi için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Kamu personeli alımı Tahsildar 3 kişi için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak.

Tekniker 2 kişi alımı için Elektrik, iklimlendirme- soğutma programlarından önlisans mezunu olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Mühendis 1 kişi alımı için İnşaat Mühendisliği lisans programlarından mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması başvuru şartları arasındadır.

Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Adaylar www.bozyazi.bel.tr internet sitesi üzerinden veya belediyeden iş talep formunu temin edip doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve yukarıda sayılan başvuru belgeleri ile birlikte 04 Ocak 2019 dan 08 Ocak 2019 günü saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ile 12:00/13:00-17:00 arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular, Bozyazı İlçesi, Merkez Mahallesi adresindeki Bozyazı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacaktır.

Bozyazı Belediyesi memur alım kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)