Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere KPSS 65 puan ile kamu personeli alımı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanmıştır. Alınacak kamu personellerinin başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 09.01.2020, 13:11 10.01.2020, 01:46
Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarda personel alımlarının ilanları Devlet Personel Başkanlığı, Resmi Gazete ve İŞKUR üzerinden yayınlanmaktadır. Bu ilan DPB tarafından yayınlanmış olup başvuru şartları aşağıdadır.

Alınacak kamu personeli Ayvacık Belediye Başkanlığında (bilgisayar programcısı) olarak istihdam edileceği duyuruldu. İlgili adayların başvuruları 09 Ocak 2020 tarihi itibariyle bugün başlamıştır. Başvuruda bulunacak adayların ilgili mesleki eğitimlere sahip olması gerekmekte olduğu ilanda açıklandı. Başvuracak adaylar için Belediye Başkanlığının vermiş olduğu ilan resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Başvuru süreci ve tarihi; Başvuruda bulunan adaylar sonrasında sözlü mülakata tabi tutulacak olup mülakat tarihi 28 Ocak 2020 saat: 14:00’da Belediye hizmet binasında yapılacağı duyurulmuştur. Ayrıca son başvuru tarihi olarak 27 Ocak 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)