Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında KPSS şartsız operatör ve elektrik teknikeri alımı ilanı verilmiştir. Belediyenin vermiş olduğu ilana başvuru bugün başlamış olup tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 28.01.2020, 16:06
Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilan çerçevesinde Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere operatör ve elektrik teknikeri alımı başvuruları 28 Ocak 2020 tarihi itibariyle İŞKUR iş ilanları üzerinden KPSS şartı aranmaksızın kamu personeli alımları başlamıştır.

İŞKUR üzerinden alınacak kamu personelleri Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup başvuruda bulunacak adayların unvanları ise İş Makinesi Operatörü ve Elektronik Teknolojisi Teknikeri/Elektronik Teknikeri alımı yapılmaktadır.

Başvuru süreci ise; İŞKUR iş ilanları ile bugün başvuruları 28 Ocak 2020 tarihi itibariyle bugün başlamış olup 3 Şubat 2020 tarihine kadar sürecektir. İlgili adayların başvuru sonuçları 6 Şubat 2020 tarihinde kura çekimi Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığında yapılacağı ilan edilmiştir.

Tekniker alımı için Meslek Yüksekokulu mezunu olması gerekmekte olup İŞKUR iş ilan 00005374950 numara ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Operatör alımı için G sınıfı ehliyete sahip Orta İlçesinde ikamet eden adaylar içerisinden lise mezunu adaylar arasından İŞKUR iş ilan 00005374641 numaralı ilan ile başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Levent 1 yıl önce
Iskura gittigimizde bu sekil ilan olmadigin soyluyorlr