Belediye Başkanlığı ilkokul ve Lise Mezunu 18 Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan kurum dışı ilan ile Belediye Başkanlığı tarafından farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 18 daimi kamu işçisi alımı yapacağını ilan etti. Başvurular bugün başladı. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.10.2019, 01:01 28.10.2019, 18:27
Belediye Başkanlığı ilkokul ve Lise Mezunu 18 Daimi İşçi Alıyor

Belediye Başkanlığı kurum dışı ilan ile 4 farklı branşta daimi kamu işçisi alımı duyurusunda; şoför alımı, büro işçisi alımı, kepçe operatörü alımı ile temizlik işçisi alımı yapacağını duyurdu. İstihdam edilecekler daimi kamu işçisi olarak çalışacaklardır.

İlan kılavuzunda geçen kadro dağılımları ise şu şekilde; 7 kişi büro işçisi, 1 kişi şoför, 1 kişi kepçe operatörü ve 9 kişi ise temizlik işçisi olarak istihdam edileceği duyurulmuştur. Başvuru tarihleri ise 25 Ekim 2019 bugün başlamış olup 29 Ekim 2019 tarihinde sona ereceği ilan edilmiştir.

Başvuru adresi olarak; Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı binasında personel daire başkanlığında şahsen yapılacaktır. İlgili adayların başvurularının ardından 30 Ekim 2019 tarihinde mülakat yapılacağı duyurulmuştur.

Genel başvuru şartları neler; En az lise mezunu büro işçisi alımı yapılacaktır. Diğer alımlar ise şoför, kepçe operatörü ve temizlik işçisi alımı için ise en az ilkokul mezunu olma şartı aranmaktadır. İlgili adaylar ilçe sınırlarında ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Marmaraereğilisi Belediyesi daimi işçi alımı kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)