Belediye Başkanlığı İlkokul Mezunu Kuray’la 3 İşçi Alıyor

Yayımlanan ilan kapsamında Türkiye İş Kurumu üzerinden Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 işçi alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup işçi alımları kuraya tabii olarak ilan edilmiştir. İşte detaylar…

Kamu Personeli Alımı 15.10.2019, 14:16
Belediye Başkanlığı İlkokul Mezunu Kuray’la 3 İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan kapsamında Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu 3 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Kura ile işçi alımları başlamış olup son başvuru tarihi ise 18 Ekim 2019’da sona ereceği ilan edilmiştir.

Başvuru usulü ve şekli nasıl; Belediye işçi alımı İŞKUR resim web sitesi üzerinden şahsınıza ait şifre ile giriş yaptıktan sonra Çimli Belediye Başkanlığında görevlendirilmek üzere başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İŞKUR’a giriş yaptıktan sonra aktif iş ilanlarında ( Su Hazırlama İşçisi ) kadrosu iş ilan 00005200630 numaralı ilana 18 Ekim 2019 tarihine kadar başvuruda bulunabilirsiniz.

Kuraya tabi işçi alımı; Merkez Ulucami Mahallesi. Pazaryeri Sok, No:1 Çilimli DÜZCE adresinde 24 Ekim 2019 tarih ve saat – 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleştirileceği ilan edilmiştir. Başvuruya en az ilkokul mezunu erkek adayların başvuruları kabul edileceği açıklanmıştır. Belediye işçi alımları daimi işçi alımları personel alımları ilanları yayınlanmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@