Belediye Başkanlığı İlkokul 11 İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan kapsamında Erzincan Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu 11 işçi alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuru süreçleri ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 21.12.2019, 08:54
Belediye Başkanlığı İlkokul 11 İşçi Alımı

Kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra özel firmalarada aracılık eden Türkiye İş Kurumu Erzincan Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu 11 kamu işçisi alacağını İŞKUR aracılığıyla duyurdu. Başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yayımlanan ilan kapsamında Erzincan Belediyesinde istihdam edilecek ilkokul mezunu 11 personelin unvanı ise çöp ve temizlik işçisi alımı olarak gerçekleştirilecektir. Başvuruda bulunacak ilgili adaylar için aşağıda resimli olarak anlatıldığı şekilde giriş yapmaları gerekmektedir.

Yukarıda resimli olarak giriş yaptıktan sonra İŞKUR’un Erzincan Belediyesi için çıktığı istihdam ilanında yer alan 11 kişilik işçi alımına başvuru yapacak olan adayların görevlendirmelerin yapılacağı ilçe belediyesi olan Çayırlı Belediye Başkanlığı 24500 Çayırlı Erzincan/Türkiye adresine en geç 24 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İŞKUR üzerinden de alınan başvurular için adayların İŞKUR resmi internet sayfasından 00005316170 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları neler: Çevre Koruma sertifikasına sahip olmaları, En az 2 yıl deneyim sahibi olmaları, En az ilkokul derecesinde eğitime sahip olmaları, talep edilmektedir. Sonuçlar 27 Aralık 2019 tarihinde saat 13:00’te Çayırlı Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılacak olan kura ile alımların yapılacağı duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@