Belediye Başkanlığı İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapılıyor

Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla Meyve Bahçesi Gübreleme İşçisi alımı yapacağını duyurmuş olup 15 Kasım 2018 tarihinde başvurular sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2018, 06:58
Belediye Başkanlığı İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapılıyor

Kepez Belediye Başkanlığı ( Antalya ) Meyve Bahçesi Gübreleme İşçisi 1 kişi alımına adayların İlköğretim mezunu olması yeterlidir ayrıca KPSS şartı bulunmamaktadır. Kamu İşçisi Alımına kişisel durumu sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru yapacak adayların: İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir iş yerinden alacağı 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Başvuru yapacakların İŞKUR sitesi üzerinden son başvuru tarihine kadar iş ilan no 00004716974 ile başvuru yapılması gerekmektedir.

İlanda istenen belgelerde ve deneyim süresine sahip olmada son gün ilanın son başvuru tarihi olarak belirlenecektir. İlanın son başvuru tarihinden sonra edinilen belgeler ve deneyim süreleri geçerli sayılmayacaktır. İstenilen belgelerin 22 Kasım 2018   saat 17:30' a  kadar Kepez Belediyesine elden veya posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımına belgeleri ibraz etmeyen ya da eksik ibraz eden başvuru sahipleri kuraya katılmaya hak kazanamayacaklardır. Postada yaşanabilecek gecikmelerden adayların kendileri sorumlu olup ilgili tarihten sonra ibraz edilen belgeler dikkate alınmayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Alpaslan Balı 1 yıl önce
Deneyime gerek varmı zaten deneyimliyim amma belgeye gerek olmamasi gerek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@