Belediye Başkanlığı İkamet Şartsız Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Belediye Başkanlığı tarafından istihdam edilmek üzere ikamet şartsız istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı ilanı verilmiştir. Başvuru başlamış olup tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 01.11.2019, 01:59 02.11.2019, 20:36
Belediye Başkanlığı İkamet Şartsız Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan ilana göre Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. Alınacak daimi kamu işçisi ikamet şartsız olup Türkiye Genelinden başvurular alınmakta olup alınacak personel şehir plancısı olarak istihdam edileceği duyuruldu.

Belediye Başkanlığı şehir plancısı alımı 1 Kasım 2019 tarihi bugün itibariyle başlamış olup 4 Kasım 2019 tarihine kadar süreceği ilan edilmiştir. Başvuruda bulunacak ilgili adaylar için aşağıda İŞKUR güncel iş ilanlarında ilan kodu verilmiştir.

Başvuruda bulunacak ilgili adaylar İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla şahsen başvuruda bulunabileceği gibi İŞKUR e-şube üzerinden resmi web sitesi üzerinden e-devlet şifresini girerek İŞKUR e-şube üzerinden online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda resimli olarak verilmiştir.


Yukarıda İŞKUR resmi web sitesi üzerinden İş arayan bölümünden giriş yapıldıktan sonra üst menüde yer alan iş ilanları sayfasında açık iş ilanları butonuna tıklanacaktır.

İlgili adaylar ilan arama sayfasına ilan koduna 00005234903 numarasını yazarak açılan ilana başvurunuzu yaparak tamamlayabilirsiniz.

İŞKUR güncel iş ilanına göre başvuracaklarda aranan şartlar arasında Mimarlık ve Tasarım, Mimarlık Fakültesi ve Mühendislik fakültelerinden mezun olması ile birlikte KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. 
Ankara Mamak Belediye Başkanlığı şehir plancısı alımında tecrübe şartı aranmaksızın başvuru sırasına göre ve puan üstünlüğüne göre alımlar gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mustafa demirtaş 1 yıl önce
ben çook magdur evli iki çocuk babasıyım tüm il ve ilçe belediye başkanlarımızın bana iş konusuda yardımcı olmalarını ve magdur zor durumda olan kardeşinize sahip çıkmalarını istiyorum 0554 124 52 15 evimi geçindirmek için gerekirse tuvalet temizlerim ne iş olursa olsun yaparım