Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Mezunu 12 Kamu İşçisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan kamu işçisi alımı ilanına göre Enez Belediye Başkanlığına en az ilkokul mezunu 12 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.06.2020, 11:38 20.06.2020, 11:52
Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Mezunu 12 Kamu İşçisi Alımı

Enez Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak için en az ilkokul mezunu temizlik işçisi alımı Türkiye İş Kurumu (İşkur) tarafından ilan edildi. Son Başvuru Tarihi 23.06.2020 olan ilanın detayları haberimizde...

GENEL ŞARTLAR

1.2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2.18 yaşını tamamlamış olmak,

3.Başvuru yapacak adayların, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

4.Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

5.Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

6.Adayların, başvurunun son günü itibarıyla talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olmak,

7.Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

8.İŞKUR Açık İş İlanında belirtilen ilde ikamet ediyor olmak.

MESLEK TANIMI

Belediye, işyeri tarafından önceden belirlenmiş olan cadde, sokak, meydan, bulvar ve pazar yerlerinin süpürülmesi, yol kenarının kazıma kürekleri ile temizlenmesi ve çöplerin toplanması gibi iş ve hizmetlerin yerine getirilmesi.
Talep Belirli Süreli (Geçici)  olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.

İŞKUR tarafından bildirilen listelerden (müracaat sayısı 4 katı adayı aşması halinde) kura çekimi sonrası 4 katı aday mülakata alınacaktır.
Adayların İşe alım süreci ve sınava ilişkin tüm duyurular www.enez.bel.tr internet adresinden takip etmeleri gerekmekte olup; adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Enez Belediye Başkanlığı Kamu İşçisi alımı ilanı Detayları için Tıklayın.

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)