Belediye Başkanlığı En az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı ilanı

Belediye başkanlığı yayınlamış olduğu ilanla enaz ilköğretim mezunu İşçi alımı yapacak olup başvurular 7 Aralık 2018 Tatihine Kadar Devam edecektir.

Belediye Başkanlığı En az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alımı ilanı

Köprüköy Belediye Başkanlığı ( Erzurum ) en az İlköğretim mezunu 1 kişi Aşçı Kamu Personeli alımına başvuru yapacak olan adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır. Daimi işçi statüsünde aşçı olarak istihdam edilecek personelin Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Aşçı Eğitim Sertifikasına sahip olması şartı vardır.

Başvuru yapacak olan adayların şahsen İŞKUR müdürlüğünden veya iş ilan no 00004749626 ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 7 Aralık 2018 Tarihine kadar başvuru yapmak gerekmektedir. Çalışma adresi Köprüköy Belediye başkanlığı Erzurum ilindedir. Başvuruda başka herhangi genel veya özel bir şart bulunmamaktadır.

Adayların 13 Aralık 2018 tarihine kadar istenilen belgeleri Köprüköy Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen veya eksik teslim eden adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru yapan adaylar için 14 Aralık 2018 tarihinde başvuru sayısının Alınacak personel için 4 ( dört ) katı aşması durumunda noter çekilişi yapılacak olup, Başvuru sonuçları ilgil Belediye Başkanlığından öğrenilecektir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 15:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru
Ebru - 7 ay Önce

Başvuru ekranı yok mu bunun

Haydar odemis
Haydar odemis - 7 ay Önce

İs sizin acıl is arlyorum 0536 488 50 78 meslek alcl boya